Gönderen Konu: Araç Rehinli Kredi  (Okunma sayısı 6917 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Doğu

• Yeni Üye
  • Teşekkür
  • -Etti: 0
  • -Edildi: 0
Araç Rehinli Kredi
« : Eylül 18, 2009, 20:35:19 »
Selam..
Arkadaşlar Araç Rehni İle Kefilsiz Bir Bankadan Kredi Alabilirmiyim...
Araç Sigorta Değerinin %70 İne Kadar Veriyorlar Diye Biliyorum...
Sorun Şuki En Yakın Arkadaşım Ukraynada Rehin Kaldı Bana 7bin Tl Lazım Bunu Aracımı Rehin Göstererek Nasıl Hallederim...
Babamın Yanında Çalışıyorum Bana Kredi Verirlermi Biri Beni Bilgilendirirse Sevinirim...

Çevrimdışı felistt

• Deneyimli Üye
  • **
  • Teşekkür
Ynt: Araç Rehinli Kredi
« Yanıtla #1 : Eylül 18, 2009, 21:59:22 »
selamlar,

araç rehinli kredi alınabilir. yani aracını bankaya ipotek olarak vereceksin. tabi bunun exper masrafı falan da olacaktır. ancak bunun yerine 7000 tl lik ihtiyaç kredisi alman daha makul olacaktır. sadece kredi masrafı öder geçersin. eğer geçmişte kredi kartı ya da kredilerinde bir problem yoksa kefilsiz 7000 tl için rahatlıkla kredi alabilirsin. bütün bankalar veriyor. kefil istemeleri durumunda eşin, annen ya da baban rahatlıkla kefil olabilir.

ben araç rehin işine girme derim.

selamlar...

Çevrimdışı Doğu

• Yeni Üye
  • Teşekkür
« Yanıtla #2 : Eylül 18, 2009, 23:12:06 »
Selam Yaşım 22 Babamın Yanında Çalışıyorum Aylık Kazancım 1.200 İle 1.500 lira arasında ama bunun resmi bir belgesi yok Yaş sebze ithalat ihracat yapıyoruz...Kabaca Hergün pederle gidip geliyorum...
Üstüme sadece araba var diğer durumda bana Kredi vermezler sanırım

Çevrimdışı UTKU ULUER

• Deneyimli Üye
  • **
  • Teşekkür
  • BLue 207
« Yanıtla #3 : Eylül 23, 2009, 23:49:42 »
Selam Yaşım 22 Babamın Yanında Çalışıyorum Aylık Kazancım 1.200 İle 1.500 lira arasında ama bunun resmi bir belgesi yok Yaş sebze ithalat ihracat yapıyoruz...Kabaca Hergün pederle gidip geliyorum...
Üstüme sadece araba var diğer durumda bana Kredi vermezler sanırım

sigortan varsa büyük ihtimal verirler yalnız sigortan yok ise çalıştıgın yerden senin orada çalıştıgına dair ve aldıgın maaş miktarını uygun şekilde yazıp (işyeri sahibinin) kaşe vurup imzalayarak bankaya ver yalnız bu durumda kefil isteyebilirler şansını dene
''Shell V-Power Diesel GTL''

Çevrimdışı felistt

• Deneyimli Üye
  • **
  • Teşekkür
« Yanıtla #4 : Eylül 24, 2009, 09:40:59 »
önemli not: eğer sigortan yok ise başvuru yapamazsın...bankalar ssk dan adına verilen yazıyı teyit ediyorlar...ssk da görünen brüt maaşın sana verilen yazıyla örtüşmeli...