Gönderen Konu: Hyundai FX Coupe??  (Okunma sayısı 9547 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 4815162342

• Usta Üye
  • ®oyal ©lass +
Ynt: Hyundai FX Coupe??
« Yanıtla #15 : Mart 19, 2009, 13:20:03 »
Dış görününüm olarak çok hoş, iç malzeme kalitesi orta halli, iç mekan ferahlığı olarak boğucu, performans olarak vasat bi araç. Çok sorun çıkardığını duymadım. Sağdan yavaş yavaş gitcem kızlar baksın diyosan güzel bi araç Gökhan. :)

orta şeritten gitmez mi yaw ;D

dizel 207 den düşük değildir performansı, bu arabayı almak şekil açısındandır zaten yoksa accent bu arabaya toz yutturur. onuda bırak getz bile toz yutturur :) onun için "yavaş ve alçaktan" süzüleceksin bu arabayla, aslında bu aracın 2.5 6 silindirli motorlarıda var fakat malum turkıyeye gelmıyor... hatta bilmem duydunuzmu hyundai in yeni porsche avcısı aracı var "genesis coupe" tam bir canavar, 3.8 litrelik v6 motoru 306 hp üretiyor, ve evet bu araba bir hyundai...

ve yine evet türkiyeye gelmeyecek...

ama belki ileride 1.6 atmosferik motorunu çıkarırlarda türkiyeye "hade onlarda binsin" diye gonderırler...
fx coupe nin üretim amacı bence bu,(fx coupe tiburon un 1.6 versiyonudur bildiğiniz gibi) "hade onlarda binsin geri kalmasınlar"

Çevrimdışı ulvi

• Yeni Üye
« Yanıtla #16 : Mart 27, 2009, 14:45:05 »
guzel spor araba.bır kaç çakalın altında gordum ama yınede guzel..lavuklar almıs doluşmuslar ıcıne 5-6 kısı cadde de muzık sesı sonda takılıyolardı

Çevrimdışı qcqndz

• Yeni Üye
  • www.207TR.com
    • Hyundai Coupe FX
« Yanıtla #17 : Şubat 20, 2018, 19:43:48 »
Aracım Hyundai FX Coupe 2006 1.6 model yaklaşık 7 senedir bende ve gayet memnunum. Görüşlerinze saygı duyarım ama bilmeden konuşmayın önce 1 sene binin ondan sonra bırakamazsın.. 260 ibre var ibreyi 0 a geri dayadım. Tabi sıkıntılı araç alırsanız orasına bişey diyemem. ben araçımdan memnunum. Dış tasarım mükemmel iç tasarım da normal diğer araçlar gibi nede olsa 2006 model .. sadece cantlarıma 6.400 tl para verdim Araca herşey yakışıyor ..